Go-kart na pedale zeleni
Kod: J-SP0209 ZIESrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Predstavljamo zeleni go-kart na pedale u modernom dizajnu. Njegova kvalitetna izrada jamči dugotrajnost, prati vas tijekom svih šetnji. Poseduje masivne gume i ergonomski oblikovano sjedalo s naslonom. Gumeni kotači go-karta prilagođavaju se različitim vrstama površina, dok ručna kočnica osigurava sigurnost.
Dječji go-kart na pedale:
- Ergonomski oblik
- Ručna kočnica na oba stražnja kotača
- Podesivo sjedalo
- Pneumatski kotači
- Maksimalna nosivost do 50 kg
- Mogućnost vožnje naprijed i natrag
- Sportski volan
- Podvozje i osovina izrađeni od metala
- Metalni prijenosi
- Zelena boja
Dimenzije go-karta:
- Duljina 113 cm
- Širina 60 cm
- Visina 66 cm
- Širina kotača 9 cm
- Promjer kotača 26 cm
- Sjedalo 20 x 35 x 28 cm
- Težina go-karta 14,6 kg
- Dimenzije pakiranja 105 x 32 x 62 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Go kart na pedale |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5905258513508 |
| Boja: | zelena |
| Dimenzije paketa: | 105 x 32 x 62 cm |
| Dužina: | 113 cm |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 50 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Promjer kotača: | 26 cm |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 60 cm |
| težina: | 14,6 kg |
| Tip vozila: | Go-kart |
| Visina: | 66 cm |
| Vrsta kola: | Na napuhavanje |
| Značajke: | S kočnicom |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
