Go-kart na pedale Grand Ride plavi
Kod: R-1502.NIESrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Siguran i udoban dječji go-kart na kojem će vaše dijete vježbati ravnotežu i ukupnu motoričku koordinaciju tijekom vožnje. Posebno dizajnirani okvir i platforma čine ovo vozilo pogodnim za djecu od 3 godine nadalje. Zahvaljujući jedinstvenom dizajnu i najkvalitetnijim materijalima prilagođenim dobi vozača, možete biti sigurni u sigurnost vaše djece. Tako možete brzo i sigurno upravljati i savladavati zavoje. Prednost je i podesivost sjedala s dvostupanjskim položajima. Proizvod ima europski certifikat sigurnosti CE.
Značajke go-karta:
- pjenasti kotači
- prijenos za vožnju naprijed i nazad
- metalni prijenosi
- lančani pogon
- udobno sjedalo
- regulacija udaljenosti sjedala od upravljača
- ručna kočnica
- sportsko sjedalo s dvostupanjskim podešavanjem
- sportski volan
Tehničke specifikacije go-karta:
- težina: 13 kg
- nosivost: 30 kg
- svi ležajevi 30 cm x 8,5 cm
- duljina: 123 cm
- širina: 60 cm
- dimenzije paketa: 88 x 62 x 36 cm
- težina paketa: 16 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Go kart na pedale |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903864909579 |
| Boja: | Plava |
| Dimenzije paketa: | 88 x 62 x 36 cm |
| Dužina: | 123 cm |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 30 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Promjer kotača: | 30 cm |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 60 cm |
| težina: | 13 kg |
| Tip vozila: | Go-kart |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Značajke: | S kočnicom |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
