Dětská šlapací motokára s nafukovacími koly žlutá
Kod: J-SP0209 ZOSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Představujeme závodní šlapací motokáru v moderním designu. Její kvalitní zpracování zaručuje výdrž i několik sezón, bude společníkem při všech procházkách. Má masivní kola a ergonomicky tvarované sedadlo s opěrkou. Gumová kola šlapací motokáry se přizpůsobí různým typům povrchů a o bezpečnost se postará ruční brzda.
Dětská šlapací motokára:
- Ergonomický tvar
- Ruční brzda na oba zadní kola
- Regulovatelné sedadlo
- Nafukovací kola
- Maximální nosnost do 50 kg
- Možnost jízdy vpřed i vzad
- Sportovní volant
- Podvozek a hřídel vyrobeny z kovu
- Kovové převody
- Žlutá barva
Rozměry motokáry:
- Délka 113 cm
- Šířka 60 cm
- Výška 66 cm
- Šířka kola 9 cm
- Průměr kola 26 cm
- Sedadlo 20 x 35 x 28 cm
- Váha motokáry 14,6 cm
- Rozměry balení 105 x 32 x 62 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Go kart na pedale |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Žuta |
| Dimenzije paketa: | 105 x 32 x 62 cm |
| Dužina: | 113 cm |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 50 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za stariju djecu |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Preporučeno doba: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Promjer kotača: | 26 cm |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 60 cm |
| težina: | 14,6 kg |
| Tip vozila: | Go-kart |
| Visina: | 66 cm |
| Vrsta kola: | Na napuhavanje |
| Značajke: | S kočnicom |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
