Staza za autiće
Kod: L-3010Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
TOP značajke velike staze za autiće:
- Petlje, dvostruka staza i stabilna vožnja
- Dva trkaća auta u mjerilu 1:64
- Dvije joysticke s funkcijom regulacije brzine
- Mogućnost vožnje dva vozila istovremeno jedan pored drugog
Velika staza za autiće sadrži:
- Dva sportskog trkaća autića
- Dva kontrolera brzine
- Punjač
- Dijelovi staze
- Zaštitne ograde
Dimenzije:
- Autići 8,5 x 4,5 cm
- Kontroler 15,5 x 8,5 cm
- Staza za autiće 170 x 75 cm
- Pakiranje 66,5 x 45 x 7,5 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auto staze |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 1818912222705 |
| Boja: | Plava, Žuta, Crna |
| Dimenzije paketa: | 66,5 x 45 x 7,5 cm |
| Dodaci: | Upravljači, Autići |
| Dužina: | 170 cm |
| Dužina staze: | 530 cm |
| Mjerilo: | 1:64 |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Preporučeno doba: | 6, 7, 8, 9, 10, 11 |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 75 cm |
| težina: | 2 kg |
| Vrsta: | Staza za auta |
| Vrsta staze: | Za 2, Na upravljanje |
| Artikl je rasprodan… | |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
