Prikolica za dječji kamion na akumulator Mercedes Actros crni
Kod: L-7708Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
- Dimenzije prikolice 105 x 57,5 x 32,5 cm
- Dimenzije pakiranja 107 x 59 x 35 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Rezervni dijelovi i baterije |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903802452983 |
| Boja: | Crna |
| Dužina: | 105 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Lakirano: | Ne |
| Licence - marka: | Mercedes |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 57,5 cm |
| Tip vozila: | Kamion |
| Visina: | 33 cm |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
