Dječji električni četverokotač s daljinskim upravljačem i kotačima na napuhavanje zeleni - Rabljeno - Dječji električni četverokotač s daljinskim upravljačem i kotačima na napuhavanje zeleni
Kod: SLEVA1515Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Zajedničke vožnje s dječjim električnim četverociklom pružit će puno zabave ne samo mladom vozaču, već i roditeljima. Električni quad je izrađen pažljivo s najvećom preciznošću do detalja.
Izvrsnu vožnju pratit će zvučni efekti na glazbenom panelu, možete birati između različitih opcija ulaza - USB, Mikro SD, MP3. Udobnost tijekom vožnje jamče na napuhavanje gume koje se prilagođavaju ne samo tvrdim površinama. Dijete će sjesti u udobno oblikovano sjedalo izrađeno od meke eko kože.
Ne morate brinuti o sigurnosti djeteta. Quad ima jednu papučicu gasa, a nakon otpuštanja papučice, quad se polako zaustavlja, bez "trzaja", također se vrlo glatko pokreće.
Tehnički parametri električnog quada:
- snaga 2x45W
- baterija 12V 7Ah
- 3 brzine
- dimenzije 100 x 65 x 74 cm
- brzina 3-5 km/h
- težina quada 20 kg
- maksimalna nosivost 30 kg
- vrijeme punjenja 8 sati
- vrijeme vožnje do 1 sat
- automatsko zaustavljanje, nakon otpuštanja noge s papučice gasa
- boja: zelena
- CE certifikat, 3+
Oprema dječjeg električnog četverocikla:
- sjedalo od meke ekološke kože
- gumene gume na napuhavanje
- daljinski upravljač 2.4G, 3 brzine
- prednja i stražnja LED svjetla
- glazbeni panel - USB, Mikro SD, MP3 ulaz
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Quadovi na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Motor: | 2x45W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 12V 7Ah |
| Boja: | zelena |
| Broj brzina: | 3 |
| Brzina: | 3, 4, 5 |
| Daljinsko upravljanje: | 2,4 GHz |
| Dužina: | 100 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Ne |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 90W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal okvira: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 30 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za veću djecu |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, MP3 |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Po terenu |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Promjer kotača: | 31 cm |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Da |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Rozbaleno, použito |
| Širina: | 65 cm |
| težina: | 20 kg |
| Tip vozila: | Quad |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 74 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Na napuhavanje |
| Vučni pogon: | 2x2 |
| Zvuk starta: | Da |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
