Motor na akumulator RR1000 crveni ZP2131
Kod: R-PA.ZP2131.CRSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Motor na akumulator RR1000 crveni ZP2131 u atraktivnom dizajnu je vrlo kvalitetno izrađen. Dječji električni motor pomaže djeci u razvoju vozačkih vještina i ravnoteže. Izvrstan je dodatak za šetnje s obitelji ili provođenje vremena u vrtu. Zahvaljujući ergonomskom sjedalu, također je vrlo udoban. Motor ima gumbe sa zvukovima, ali je moguće spojiti vlastitu glazbu putem AUX ulaza. Motor može voziti naprijed i natrag. Motor je prikladan za djecu od 3 godine i ima europski certifikat sigurnosti CE.
Tehničke karakteristike
- Težina vozila 8,2 kg
- Nosivost 30 kg
- Motor: 30 W
- Akumulator: 6 V/4.5 Ah
- Kotači: gumeni dezen, 24 x 9,5 cm
- Vožnja naprijed i nazad
- Prednje svjetlo svijetli tijekom vožnje
Dimenzije
- duljina 92
- širina 52
- visina 59
Zvukovi – AUX ulaz
Gumbe zvukova i melodija na volanu
Start – Prekidač volana
Sjedalo duljina 22 cm, širina 18 cm
Prtljažnik straga 16 x 20 x 15 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903864908213 |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Crvena |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Jačina motora: | 30W |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Motor |
| Vrsta kola: | Plastična kola s gumenim rubom |
| Značajke: | S prostorom za pohranu |
| Délka: | 92 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Hmotnost: | 8,2 kg |
| Doba nabíjení: | 8 - 10 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
