Električni autić Audi SQ8 crni - Nekompletan - R-PA.BRD-2168.CZ
Kod: SLEVA1511Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni automobil Audi SQ8 s dva motora ukupne snage 70W ne smije nedostajati ni u jednoj dječjoj garaži. Automobil pokreće baterija kapaciteta 12V 9Ah. Maksimalno opterećenje vozila je 30 kg. Tijekom vožnje dijete će zasigurno zainteresirati glazbena ploča s MP3, Bluetooth i USB.
Autićem možete upravljati pomoću daljinskog upravljača koji radi na frekvenciji 2,4 GHz. Na daljinskom upravljaču postoje tri brzine i sigurnosni gumb STOP koji odmah zaustavlja autić. Sjedalo je presvučeno ekološkom kožom i na njemu se nalaze sigurnosni pojasevi.
Tehnički parametri:
- Baterija: 12V 9Ah
- Motor: 2x35W
- Snaga: 70W
- Nosivost: 30 kg
- Težina: 12 kg
- Frekvencija daljinskog upravljanja: 2,4 GHz
Dimenzije:
- Autić: 98 x 54 x 44 cm (d x š x v)
- Sjedalo: 30 x 18 x 24 cm
- Kotači: 20 x 8 cm
- Pakiranje: 102 x 53 x 30,5 cm (14 kg)
Oprema vozila:
- Sigurnosni pojasevi
- Otvaranje vrata
- Prednje i stražnje LED osvjetljenje
- Glazbena ploča s USB-om, MP3-jem i Bluetoothom
- Sirena i unaprijed snimljene melodije
- Daljinsko upravljanje - sigurnosni gumb STOP
- EVA kotači od pjene
- Sjedalo presvučeno ekološkom kožom
- Indikator napunjenosti baterije
Baterija i punjač su dio paketa.
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| EAN: | 5903864946581 |
| Motor: | 2x35W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 12V 9Ah |
| Boja: | Crna |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 102 x 53 x 30,5 cm |
| Dužina: | 98 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 70W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 30 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, MP3 |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | Da |
| Stanje robe: | Nové, Nekompletní |
| Širina: | 54 cm |
| težina: | 12 kg |
| Tip vozila: | Auto |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 44 cm |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 2x2 |
| Zvuk starta: | Da |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
