Quad na akumulator Terensko bijeli
Kod: J-PA0293 BISrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni quad opremljen je s dva motora snage 6V 16000 RPM i širokim EVA pjenastim kotačima. Oprema uključuje glazbeni panel s veselom melodijom. Quad ima svjetlosne efekte, omogućava vožnju u svim smjerovima, a njegova nosivost je do 25 kg.
Tehnički parametri:
- Snaga: 2x 6V 16000 RPM
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Duljina vozila: 70 cm
- Širina vozila: 45 cm
- Visina vozila: 46 cm
- Težina: 5,8 kg
- Brzina: 1 - 3 km/h
- Kotači: 18 x 8 cm
- Sjedalo: 34 x 12 cm
- Maksimalna nosivost: 25 kg
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: do 120 min
Oprema quada:
- Meki EVA pjenasti kotači
- Glazbeni panel
- Osvjetljenje
- Sjedalo presvučeno eko kožom
- Brzine: 1x naprijed, 1x unatrag
- Automatsko zaustavljanje nakon otpuštanja papučice gasa
Dodatni parametri
| Kategorija: | Quadovi na akumulator |
|---|---|
| EAN: | 5905258528014 |
| Motor: | 2x 6V 16000 RPM |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Bijela, Crna |
| Brzina: | 3, 2, 1 |
| Dimenzije paketa: | 69 x 40 x 32 cm |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za manju djecu |
| Napon baterije: | 6V |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 1, 2 |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Quad |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 120 minuta |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
