Olovni akumulator 12V 7,2Ah
Kod: R-AKU.12V-7AHSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Specifikacije:
- 12V 7,2Ah
- Dimenzije (dužina x širina x visina): 15 x 6 x 9
- Zatvorena gel baterija
- Pogodna za ponovno punjenje
- Bez potrebe za održavanjem
- Ne propušta elektrolit i ne kapa - sigurna uporaba
- Mogućnost sigurnog rada baterije u bilo kojem položaju
- Otpornost na vibracije, kapacitet skladištenja u širokom temperaturnom rasponu
Provjerite da baterija ima iste parametre i dimenzije kao električno vozilo ili drugi uređaj.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za autiće |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | AKU.12V-7AH |
| Baterije: | 12V 7,2Ah |
| Dužina: | 15 cm |
| Napon baterije: | 12V |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 6 cm |
| Visina: | 9 cm |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
