Olovni akumulator 12V 12Ah
Kod: R-AKU.12V-12AHSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
-
Specifikacije:
- 12V 12Ah
- Dimenzije (dužina x širina x visina): 15 x 9,5 x 9,5
- Zatvorena gel baterija
- Pogodna za ponovno punjenje
- Rad bez održavanja
- Ne propušta elektrolit i ne curi - sigurno za korištenje
- Mogućnost sigurnog rada baterije u bilo kojem položaju
- Otpornost na vibracije, skladišni kapacitet u širokom temperaturnom rasponu
Provjerite da li baterija ima iste parametre i dimenzije kao el. vozilo ili drugi uređaj.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za autiće |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5902135117293 |
| Baterije: | 12V 12Ah |
| Dužina: | 15 cm |
| Napon baterije: | 12V |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 9,5 cm |
| Visina: | 9,5 cm |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
