Motor na akumulator XMX616 zeleni
Kod: L-9012Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Tehničke specifikacije:
- Snaga 2x35W
- Baterija 12V 7Ah
- Prijenos 2x
- Dimenzije vozila 106 x 51 x 68 cm
- Brzina 4,2 - 6,4 km/h
- Težina vozila 11,8 kg
- Maksimalno opterećenje 30 kg
- Vrijeme punjenja 8 sati
- Vrijeme vožnje 1 sat
- Automatska kočnica nakon aktivacije gumba
Oprema:
- Mekani Eva kotači od pjene
- Udobno oblikovano sjedalo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903802450095 |
| Boja: | zelena |
| Brzina: | 4, 5, 6 |
| Jačina motora: | 70W |
| Materijal: | Plastika |
| Mijenjanje brzina: | Brzo, Polako |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Motor |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Značajke: | S kotačima za ravnotežu |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Délka: | 106 cm |
| Výška: | 68 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| ? Doba jízdy: | až 60 minut |
| Doba nabíjení: | 8 h |
| Napětí: | 12V |
| Materiál sedadla: | Plast |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
