Motor na akumulator Vespa bijeli
Kod: J-PA0238 BISrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni skuter namijenjen je najmlađima. Bočni kotačići osiguravaju stabilnu vožnju za djecu. Električni skuter napaja se baterijom kapaciteta 6V 4,5Ah. Motor ima svjetlosne efekte. Tijelo i sjedalo motora izrađeni su od plastike. Na kontrolnoj ploči nalaze se imitacije sata i brzinomjera.
Karakteristike:
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Plastični kotači
- Svjetlosni efekti
Dimenzije:
- Skuter: 65 x 37 x 52 cm
- Promjer kotača: 16 cm
- Paket: 61 x 35 x 21 cm
- Sjedalo: 14 x 24 cm
- Promjer kotača: 18 cm
- Udaljenost od kraja sjedala do pedale: 18 cm
- Težina skutera: 4,75 kg
- Težina pakiranja: 6 kg
Uključena je baterija i punjač.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5905258514130 |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Bijela |
| Brzina: | 3 |
| Dužina: | 65 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Licence - marka: | Vespa |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za najmanje |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 37 cm |
| Tip vozila: | Motor |
| Truba: | Da |
| Visina: | 52 cm |
| Vrsta kola: | Plastična |
| Značajke: | S kotačima za ravnotežu |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
