Motor na akumulator srebrni
Kod: L-2070Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Srebrni motor na akumulator zasigurno će izmamiti osmijeh na lice svakom djetetu, dodat će uzbuđenje šetnjama i vremenu provedenom vani. Igra s ovim motorom pozitivno će utjecati na razvoj djeteta, na učenje samostalnog procjenjivanja brzine i udaljenosti te na poboljšanje motoričkih vještina, što je iznimno važno u ranoj životnoj dobi. Konstrukcija s tri kotača također je vrlo važno rješenje koje će djeci olakšati poteškoće s održavanjem ravnoteže prilikom vožnje.
Srebrni motor na akumulator opremljen je baterijom od 6V4,5Ah i snažnim motorom od 18 W. Kombinacija ovih komponenti omogućit će postizanje brzine oko 4 km/h, što će svakom djetetu donijeti izvrsnu zabavu. Štoviše, ovaj model ima dvije brzine - naprijed i nazad, što znatno olakšava igru. Ostali elementi koji su glavne prednosti ovog motora su: prozirna kapuljača, bočna ogledala i LED rasvjeta koja povećava vidljivost djeteta na cesti. Straga se nalazi prtljažnik koji se otvara, u kojem mali vozač može čuvati svoje dragocjenosti. Nezanemarivi element su sirena i glazbeni gumbi u području volana.
Dječji električni motor dizajniran je za svu djecu stariju od 3 godine. Miniaturna verzija motocikla izrađena je od najkvalitetnijih certificiranih materijala, što jamči pouzdanost i izdržljivost, dodatno potvrđeno CE certifikatom.
Tehnički podaci motora:
Motor: 1x18W
Baterija: 1x6V4,5Ah
Prijenos: 2 brzine (naprijed / nazad)
Dimenzije vozila: 86 cm x 36 cm x 53 cm
Brzina: 4 km/h
Težina vozila: 5 kg
Maks. opterećenje: 20 kg
Vrijeme punjenja: 8 sati
Kočnica: Automatski prilikom puštanja papučice gasa
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5902808153627 |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Srebrna |
| Brzina: | 3, 4, 5, 2 |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Jačina motora: | 18W |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za najmanje |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Motor |
| Vrsta kola: | Plastična |
| Značajke: | S prostorom za pohranu |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
