Motor na akumulator plavi
Kod: L-1778Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Plavi motor na akumulator zasigurno će izmamiti osmijeh na lice svakog djeteta, obogatiti šetnje i vrijeme provedeno vani. Igra s ovim motorom pozitivno će utjecati na razvoj djeteta, na učenje samostalnog procjenjivanja brzine i udaljenosti te na poboljšanje motoričkih vještina, što je od velikog značaja na početku života. Konstrukcija s tri kotača također je vrlo važno rješenje koje djeci olakšava poteškoće s održavanjem ravnoteže tijekom vožnje.
Plavi motor na akumulator opremljen je baterijom od 6V4,5Ah i snažnim motorom od 18 W. Ova kombinacija omogućuje postizanje brzine oko 4 km/h, što donosi svakom djetetu izvrsnu zabavu. Štoviše, ovaj model ima dvije brzinske razine - naprijed i natrag, što uvelike olakšava zabavu. Dodatne značajke koje čine ovu motorku izvanrednom su: prozirni poklopac, bočna zrcala i LED rasvjeta koja povećava vidljivost djeteta na cesti. Na stražnjem dijelu nalazi se otvarajući prtljažnik u kojem mali vozač može čuvati svoje blago. Nezanemariv element je truba i glazbeni gumbi u području upravljača.
Dječji električni motor osmišljen je za svu djecu stariju od 3 godine. Minijaturna verzija motocikla izrađena je od najkvalitetnijih certificiranih materijala, koji su jamstvo pouzdanosti i trajnosti, što dodatno naglašava CE certifikat.
Tehničke specifikacije motora:
Motor: 1x18W
Baterija: 1x6V4,5Ah
Mjenjač: 2 brzinske razine (naprijed/nazad)
Dimenzije vozila: 86 cm x 36 cm x 53 cm
Brzina: 4 km/h
Težina vozila: 5 kg
Max. Opterećenje: 20 kg
Vrijeme punjenja: 8 sati
Kočnica: Automatski pri otpuštanju papučice gasa
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5902808150336 |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Plava |
| Brzina: | 3, 4, 5, 2 |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Jačina motora: | 18W |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za najmanje |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Motor |
| Vrsta kola: | Plastična |
| Značajke: | S prostorom za pohranu |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
