Motor na akumulator crveni
Kod: L-1777Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Crveni električni motor zasigurno će izmamiti osmijeh na lice svakog djeteta, učiniti šetnje i vrijeme provedeno vani zanimljivijim. Igra s ovim motorom pozitivno će utjecati na razvoj djeteta, na učenje samostalnog procjenjivanja brzine i udaljenosti te na poboljšanje motoričkih vještina, što je vrlo važno u početku života. Konstrukcija s tri kotača također je vrlo važno rješenje koje djeci olakšava teškoće s održavanjem ravnoteže prilikom vožnje.
Crveni električni motor opremljen je baterijom 6V4,5Ah i snažnim motorom od 18 W. Ovo dvoje komponenti omogućit će vam postizanje brzine od oko 4 km/h, što će svakom djetetu donijeti odličnu zabavu. Štoviše, ovaj model ima dvije brzine - naprijed i nazad, što uvelike olakšava igru. Dodatne značajke, koje su glavne prednosti ovog motora, uključuju: prozirni poklopac, bočna zrcala i LED osvjetljenje koje povećava vidljivost djeteta na cesti. Na stražnjoj strani nalazi se otvorivi prtljažnik u kojem mali vozač može držati svoje blago. Nezaobilazan element je truba i glazbene tipke na volanu.
Dječji električni motor dizajniran je za svu djecu stariju od 3 godine. Minijaturna verzija motocikla izrađena je od najkvalitetnijih certificiranih materijala, što ih čini garancijom pouzdanosti i trajnosti, što je dodatno naglašeno CE certifikatom.
Tehničke specifikacije motora:
Motor: 1x18W
Baterija: 1x6V4,5Ah
Mjenjač: 2 brzine (naprijed/natrag)
Dimenzije vozila: 86 cm x 36 cm x 53 cm
Brzina: 4 km/h
Težina vozila: 5 kg
Max. opterećenje: 20 kg
Vrijeme punjenja: 8 sati
Kočnica: Automatski pri puštanju papučice gasa
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5902808150374 |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Crvena |
| Brzina: | 3, 4, 5, 2 |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Jačina motora: | 18W |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za najmanje |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Motor |
| Vrsta kola: | Plastična |
| Značajke: | S prostorom za pohranu |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
