Motor na akumulator Chopper crveni
Kod: L-5710Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Motorka Chopper je izuzetno kvalitetno izrađena. Dječji električni motor pomaže djeci u razvoju vozačkih vještina i ravnoteže. Odličan je dodatak za šetnje s obitelji ili za provođenje vremena u vrtu.
Motor može voziti naprijed i nazad. Dječji motor može postići brzinu od 3 km/h.
Dječji motor Chopper ima svjetlosne i zvučne efekte. Motor je prikladan za djecu od 3 godine i označen je europskim certifikatom sigurnosti CE. Pod nadzorom roditelja mogu ga voziti i mlađa djeca.
Tehničke specifikacije dječjeg električnog motora Chopper:
- motor 1 x 35W
- akumulator 1 x 6V 4,5Ah
- prijenos 2 x (naprijed / nazad)
- dimenzije vozila 90 x 49 x 64 cm
- brzina 2,5 - 3 km/h
- težina vozila 6,3 kg
- maksimalna nosivost 30 kg
- vrijeme punjenja 8 sati
- vrijeme vožnje do 1 sat (ovisi o težini i terenu)
- kočnica automatska nakon spuštanja noge s papučice gasa
Oprema električnog motora Chopper:
- sjedalo od umjetne kože
- plastični kotači s gumenim rubom
- prednja LED svjetla
- bez daljinskog upravljanja
- glazbeni panel MP3, USB ulaz
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5908275993186 |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Crvena |
| Brzina: | 3 |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glazbena ploča: | MP3 |
| Jačina motora: | 35W |
| Licence - marka: | Chopper |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za najmanje |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Motor |
| Vrsta kola: | Plastična kola s gumenim rubom |
| Délka: | 90 cm |
| Výška: | 38 - 64 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 20 cm |
| ? Doba jízdy: | až 60 minut |
| Doba nabíjení: | 8 h |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
