Motor na akumulator BMW S1000RR tricikl plavi
Kod: S-JT5188-BLUESrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni motocikl s licencom BMW je izvrstan dodatak za obitelji s djecom za šetnje ili sjedenje u vrtu. Vožnjom na dječjem motociklu dijete razvija svoje vozačke sposobnosti i ravnotežu. Motocikl se vozi samo naprijed i opremljen je ergonomskim sjedištem koje vodi računa o udobnosti djeteta. Dječji motocikl također ima ugrađene svjetlosne efekte i zahvaljujući stilskom dizajnu dijete neće ostati neprimijećeno. Ne trebate se bojati da će vam se dijete izgubiti iz vida. Motocikl se vozi maksimalnom brzinom 3 km/h. Motocikl je prikladan za djecu od 18 mjeseci i ima europsku CE sigurnosnu certifikaciju.
Osobine motocikla:
- plastični kotači s gumom
- motor 6 V (18000 RPM)
- akumulator 6 V 4Ah
- 1 brzina naprijed
- udobno sjedište
- svjetlosni efekti
Tehnički podaci motocikla:
- duljina: 66 cm
- širina: 35 cm
- visina: 40 cm
- visina do sjedišta: 29 cm
- širina kotača: 8 cm
- dimenzije sjedišta: 21x10 cm (d, š)
- udaljenost od kraja sjedišta do papučice gasa: 21 cm
- promjer kotača: 20 cm
- visina do sjedišta: 29 cm
- punjač 6 V 500 mA
- baterija: 6 V 4AH 20 sati
- brzina: 3 km/h
- dimenzije pakiranja: 56x36x31 cm
- težina motocikla: 5 kg
- težina pakiranja: 6 kg
- certifikacija CE
Dodatni parametri
| Kategorija: | Motori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 8595724000112 |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Ne |
| Baterije: | 6V 4Ah |
| Boja: | Plava |
| Broj brzina: | 1 |
| Brzina: | 3, 2, 1 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 56 x 36 x 31 cm |
| Dužina: | 66 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Integrirana glazba: | Da |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Licence - marka: | BMW |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 20 kg |
| Mijenjanje brzina: | Ne |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za najmanje |
| Napon baterije: | 6V |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Ne |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 35 cm |
| Širina sjedala: | 10 cm |
| težina: | 5 kg |
| Tip vozila: | Motor |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Ne |
| Visina: | 40 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 - 10 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 90 min |
| Vrsta kola: | Plastična kola s gumenim rubom |
| Vučni pogon: | 2x1 |
| Zvuk starta: | Ne |
Mamido Dětská elektrická motorka BMW S1000RR tříkolka modrá
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Mamido Toys je uspješna i brzorastuća tvrtka koja se specijalizirala za kvalitetne dječje igračke i opremu. Posluje u 8 europskih zemalja i neprestano širi svoj doseg. Sa širokim asortimanom proizvoda koji potiču kreativnost i razvoj djece svih dobnih skupina, Mamido Toys sinonim je za sigurnost, inovativnost i kvalitetu.
Tvrtka nudi igračke koje ne samo da zabavljaju, već i obrazuju i razvijaju vještine djece. Od interaktivnih igračaka, preko konstruktora, lutki, RC modela do Montessori pomagala, Mamido Toys u ponudi ima sve što djeca i roditelji mogu poželjeti. Proizvodi su pažljivo testirani, udovoljavaju svim sigurnosnim normama i osmišljeni su kako bi potaknuli djecu na učenje i otkrivanje novih stvari.
Mamido Toys poznat je po svojoj pouzdanosti, dostupnosti i pristupačnosti obiteljima diljem Europe. Tvrtka se neprestano razvija, pri čemu naglasak stavlja na inovativne pristupe i kvalitetnu korisničku službu. Brend Mamido Toys postaje sinonim za igračke koje nisu samo zabavne, već i potiču razvoj ključnih vještina kod djece, kao što su kreativnost, logičko razmišljanje, motorika i socijalna interakcija.
| Proizvodna tvrtka : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
