Guralica traktor s prikolicom New Holland T7 plavi
Kod: R-658T.NIESrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Specifikacije:
- Plastični kotači
- Prednja LED svjetla
- 2 x tipka sa zvukom i trubom
- Uključene grablje i lopatica
Tehnički parametri:
- Nosivost vozila 25 kg
- Dimenzije prikolice 90 x 27 x 44 cm
- Dimenzije traktora 55 x 27 x 44 cm
- Dimenzije stražnjih kotača 13 x 5 cm
- Dimenzije prednjih kotača 13 x 5 cm
- Težina vozila 3 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Guralice i bicikli bez pedala |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903864952773 |
| Boja: | Plava |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Licence - marka: | New Holland |
| Max. nosivost: | 25 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za najmanje |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Novo |
| Tip vozila: | Traktor |
| Vrsta kola: | Plastična |
| Značajke: | S prikolicom |
| Hmotnost: | 3 kg |
| ? Délka: | 55 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Šířka sedadla: | 18 cm |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Rozměr balení: | 60,5 x 32 x 28 cm |
| ? Velikost kol: | 13 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Klakson: | Ano |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
