Električni auto Buggy Turbo 24V 4x200W ružičasti - Rabljeno - S-XB2118-24V-PINK
Kod: SLEVA1543Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Električni autić Buggy Turbo s četiri snažna motora ukupne snage 800 W ne smije nedostajati ni u jednoj dječjoj garaži. Autić pokreće baterija kapaciteta 24V 7Ah. Maksimalno opterećenje vozila je 60 kg. Pri pokretanju čut ćete zvukove motora, a tijekom vožnje dijete će sigurno biti zaokupljeno glazbenom pločom s radiom, MP3, unaprijed snimljenim melodijama,, a glazbenoj ploči se možete spojiti i putem bluetootha.
Autićem možete upravljati pomoću daljinskog upravljača koji radi na frekvenciji 2,4 GHz. Na daljinskom upravljaču postoje tri brzine i sigurnosni gumb STOP koji odmah zaustavlja autić. Sjedalo je izrađeno od visokokvalitetne plastike i na njemu se nalaze dvotočkovni sigurnosni pojasevi.
- Baterija i punjač su dio paketa.
- Daljinski upravljač radi na dvije 1,5V AAA baterije, koje nisu uključene u pakiranje.
Parametri:
- Baterija: 24V 7Ah
- Motor: 4x200W
- Snaga: 800W
- Brzina: 3 - 8 km/h
- Glazbeni panel: MP3, Bluetooth, Radio, SD kartica, Integrirana glazba, USB
- Svjetlosni efekti: prednje i stražnje osvjetljenje
- Indikator napunjenosti baterije
- Materijal sjedala: Eko koža
Dimenzije:
- Duljina: 134 cm
- Visina: 77 cm
- Širina: 90 cm
- Širina sjedala: 51 cm
- Dubina sjedala: 22,5 cm
- Visina naslona sjedala: 26 cm
- Visina od tla: 17 cm
- Udaljenost od kraja sjedala do pedale: 30 cm
- Pakiranje: 129,5 x 74 x 52 cm
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Motor: | 4x200W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 24V 7Ah |
| Boja: | Ružičasta |
| Broj brzina: | 3 |
| Brzina: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Dužina: | 134 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 800W |
| Kapacitet sjedala: | Dva mjesta |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Maks. visina djeteta: | 120 cm |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 60 kg |
| Mijenjanje brzina: | Da |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za veću djecu, Za dvoje djece |
| Napon baterije: | 24V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, 4x4, MP3 |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Radio: | Da |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Da |
| Sigurnosni pojasevi: | 2 točke |
| Stanje robe: | Korišteni |
| Širina: | 90 cm |
| Širina sjedala: | 51 cm |
| težina: | 33,5 kg |
| Tip vozila: | Buggy |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 77 cm |
| Vrijeme punjenja: | 10-12 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 90 min |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 4x4 |
| Zvuk starta: | Da |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
