Električni autić Jeep 4Speed 24V | 4x200W crveni
Kod: S-XB1118-24V-REDSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Električni Jeep 4Speed automobil ima četiri motora od 200 W i bateriju od 24 V i 7 Ah. Automobil ima glazbenu ploču s unaprijed snimljenim melodijama, USB i Bluetooth ulaze. Na volanu se nalazi truba. Automobil je opremljen prednjim LED svjetlima. Automobil se pali ključem i čut ćete karakteristične zvukove motora .
Dijete može potpuno samostalno upravljati automobilom, ali roditelji mogu intervenirati u vožnju pomoću daljinskog upravljača. Daljinski upravljač prima frekvenciju od 2,4 GHz , tako da nema prekida tijekom vožnje. Opremljen je sigurnosnim gumbom Stop koji odmah zaustavlja vozilo i isključuje sve njegove funkcije.
Sigurnost je osigurana sigurnosnim pojasevima i funkcijom automatske kočnice koja se aktivira odmah nakon što maknete nogu s papučice gasa. Automobil ima glatko kretanje i zaustavljanje, što osigurava ugodnu i nesmetanu vožnju.
Tehnički parametri:
- Snaga: 4x200W
- Baterija: 24V 7Ah
- Dimenzije: 123 x 70 x 71 cm
- Maksimalna nosivost: 100 kg
- Brzina: 3-7 km/h (ovisi o opterećenju i terenu)
- Frekvencija daljinskog upravljača: 2,4 GHz
Značajke:
- Sigurnosni pojasevi
- Otvaranje vrata
- Počevši s ključevima
- Daljinski upravljač
- 3 brzine na daljinskom upravljaču i sigurnosni STOP gumb
- Kotači od EVA pjene
- Prednja LED svjetla
- EKO kožno sjedalo
- Glazbena traka: USB i Bluetooth
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 8595724006008 |
| Motor: | 4x200W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Ne |
| Baterije: | 24V 7Ah |
| Boja: | Crvena |
| Broj brzina: | 3 |
| Brzina: | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 114 x 62 x 38 cm |
| Dužina: | 123 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 800W |
| Kapacitet sjedala: | Dva mjesta |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Licence - marka: | Jeep |
| Maks. visina djeteta: | 128 cm |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 100 kg |
| Mijenjanje brzina: | Da |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za dvoje djece |
| Napon baterije: | 24V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, 4x4 |
| Otvaranje haube: | Da |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Da |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | 3 točke |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 70 cm |
| Širina sjedala: | 48 cm |
| težina: | 22 kg |
| Tip vozila: | Auto |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 71 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 90 min |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 4x4 |
| Zvuk starta: | Da |
Montáž Elektrické autíčko Jeep 4Speed 4x45W červené
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Mamido Toys je uspješna i brzorastuća tvrtka koja se specijalizirala za kvalitetne dječje igračke i opremu. Posluje u 8 europskih zemalja i neprestano širi svoj doseg. Sa širokim asortimanom proizvoda koji potiču kreativnost i razvoj djece svih dobnih skupina, Mamido Toys sinonim je za sigurnost, inovativnost i kvalitetu.
Tvrtka nudi igračke koje ne samo da zabavljaju, već i obrazuju i razvijaju vještine djece. Od interaktivnih igračaka, preko konstruktora, lutki, RC modela do Montessori pomagala, Mamido Toys u ponudi ima sve što djeca i roditelji mogu poželjeti. Proizvodi su pažljivo testirani, udovoljavaju svim sigurnosnim normama i osmišljeni su kako bi potaknuli djecu na učenje i otkrivanje novih stvari.
Mamido Toys poznat je po svojoj pouzdanosti, dostupnosti i pristupačnosti obiteljima diljem Europe. Tvrtka se neprestano razvija, pri čemu naglasak stavlja na inovativne pristupe i kvalitetnu korisničku službu. Brend Mamido Toys postaje sinonim za igračke koje nisu samo zabavne, već i potiču razvoj ključnih vještina kod djece, kao što su kreativnost, logičko razmišljanje, motorika i socijalna interakcija.
| Proizvodna tvrtka : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
