Daljinski upravljani autić s lutkom ružičasti - Oštećena ambalaža - S-928-E71-PINK
Kod: SLEVA1404Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Stilna lutka s modernim ruzicastim kabrioletom na daljinsko upravljanje razveselit ce svaku malu zaljubljenicu u modu i automobile. Automobil nudi realne detalje – svjetleca prednja svjetla, volan s kontrolama, pa cak i efekt dima iz ispuha. Lutka je dio seta i moze se postaviti izravno u automobil, cineci igru jos zabavnijom i zivopisnijom.
Specifikacija:
- Dimenzije automobila: 34 × 19,5 × 13,5 cm
- Dimenzije pakiranja: 45,2 × 20,3 × 19,8 cm
- Funkcije automobila: svjetlo, efekt dima, vožnja naprijed/natrag, skretanje
- Upravljanje: daljinski upravljač (volan)
- Napajanje automobila: punjiva baterija (uključena u pakiranje)
- Punjenje: USB kabel
- Preporučena dob: 3+ godine
Sadržaj pakiranja:
- Ružičasti automobil na daljinsko upravljanje
- Lutka
- Daljinski upravljač u obliku volana
- Baterija za automobil koja se može puniti
- USB kabel za punjenje
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Autići na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Barva pleti: | Světlá |
| Baterije: | 3,7V |
| Boja: | Ružičasta |
| Dimenzije paketa: | 45,2 x 19,8 x 20,3 cm |
| Dob: | 3+ |
| Dužina: | 34 cm |
| Edice: | Bryana |
| Funkce auta: | Zvukové efekty, Svítící efekty, Kouřový efekt |
| Namijenjeno: | Za djevojčice |
| Postava: | Modelka, Cestovatelka |
| Potrebne baterije: | 2xAA |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Daljinsko upravljanje, Punjač, Auto, Lutka |
| Stanje robe: | Rozbaleno, Poškozený obal |
| Širina: | 19,5 cm |
| Visina: | 13,5 cm |
| Vrsta lutke: | Tinejdžeri i odrasli |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
