Utrkaći automobil na daljinsko upravljanje Rally 1:10 bijeli - Oštećena karoserija - L-5112
Kod: SLEVA1383Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Daljinski upravljivi trkaći automobil u šarenoj, sportskoj grafici. Predstavljeni model izrađen je u mjerilu 1:10, zahvaljujući čemu izgleda nevjerojatno stvarno. Autić izravno s trkaće staze ispunit će san svakog mladog trkača. Daljinski upravljivi trkaći automobil R/C utjecat će na pravilan razvoj vještina poput upravljanja autićem kod djeteta, kao i na jačanje koncentracije te razvoj ručnih vještina, spretnosti i snalažljivosti.
Učinkovit i lagan dizajn igračke te mogućnost daljinskog upravljanja samo su neke od prednosti proizvoda. Automobil je izrađen od PVC-a koji je otporan na niske temperature, deformacije, udarce i eksplozije. Mekani gumeni kotači vozila jamče izvrsno prianjanje automobila na različite vrste podloge.
Daljinski upravljač koji dolazi sa trkaćim kompletom prima 2.4G, što smanjuje bilo kakve smetnje tijekom igre. Opremljen je tipkama koje upravljaju vožnjom naprijed - natrag, desno - lijevo.
Kako bi vaše dijete uživalo u igri, daljinski upravljač potrebno je opremiti s 2 x AA 1,5 V baterijama. Autić je namijenjen djeci od 14 godina.
Dimenzije automobila: 44 cm x 19 cm x 15 cm
Dimenzije pakiranja: 55 cm x 24 cm x 20 cm
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan normalnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Autići na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Model: | Trkaći auto |
| Boja: | Bijela |
| Dužina: | 44 cm |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Materijal: | Plastika |
| Mjerilo: | 1:10 |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Potrebne baterije: | 2 x AA |
| Preporučeno doba: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Daljinsko upravljanje, Punjač, Auto |
| Stanje robe: | Oštećeno |
| Širina: | 19 cm |
| težina: | 0,72 kg |
| Visina: | 15 cm |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
