Auto na akumulator Toyota FJ Cruiser crveni
Kod: J-PA0301 CZSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Auto na akumulator Toyota FJ Cruiser crveni opremljeno je s dva snažna motora 12V 35W 12000RPM (stražnja osovina) i dva pomoćna motora 12V 35W 6000RPM na prednjoj osovini. Kad uključite glazbeni panel, čut ćete zvuk pokretanja motora. FJ Cruiser je opremljen glazbenim panelom koji sadrži pjesme i priče na engleskom jeziku. Panel također ima ulaze za USB i MP3, zahvaljujući čemu mladi vozač može slušati omiljene pjesme tijekom vožnje.
Pomoću daljinskog upravljača, koji radi na frekvenciji 2,4 GHz, možete regulirati brzinu vozila, mijenjati smjer vožnje ili koristiti sigurnosni gumb Stop koji odmah zaustavlja vozilo i isključuje sve funkcije.
Tehničke karakteristike:
- Motor: 2x35W
- Snaga: 70W
- Baterija: 12V 7Ah
- Brzina: 3-5 km/h
- Mjenjači: 2x naprijed, 1x natrag
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Nosivost: 30 kg
Dimenzije:
- Vozilo: 98 x 65 x 70 cm (d x š x v)
- Sjedalo: 35 x 19 x 21 cm
- Kotači: 25 x 10,5 cm
- Težina: 15,1 kg
Značajke vozila:
- Otvaranje vrata
- Mekani EVA kotači
- Sjedalo prekriveno eko kožom
- 3-točkasti sigurnosni pojas
- Prednja i stražnja svjetla u lampioni
- Volan s trubom i zvukovima pokretanja
- Gumb za promjenu brzine vožnje
- Ručica za promjenu smjera vožnje
- Glazbeni panel s USB i MP3 ulazima
- Daljinsko upravljanje
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| EAN: | 5905258531502 |
| Motor: | 2x35W |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 12V 7Ah |
| Boja: | Crvena |
| Brzina: | 3, 4, 5 |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 99 x 56 x 30 cm |
| Dužina: | 98 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Da |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 70W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Da |
| Licence - marka: | Toyota |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 30 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Gornja rampa svjetla, Gumb Manual/RC |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Ovjesna osovina: | Stražnja |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 2 |
| Promjer kotača: | 25 cm |
| Punjač: | 12V 500mA |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač, Upravljač |
| Sigurnosni pojasevi: | 3 točke |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 65 cm |
| Širina kola: | 10,5 cm |
| Širina sjedala: | 35 cm |
| težina: | 15,1 kg |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 70 cm |
| Visina naslona: | 21 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 90 min |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Zvuk starta: | Da |
| Artikl je rasprodan… | |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
