Auto na akumulator Toyota FJ Cruiser 4x4 180W maskirno
Kod: L-15764Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni automobil Toyota FJ Cruiser namijenjen je za svu djecu s nosivosti do 30 kg. Opremljen je s četiri motora ukupne snage 180W, a zajedno s EVA pjenastim kotacima, savršeno se nosi s različitim vrstama terena. Dijete sjeda na udobno oblikovano sjedalo od mekane ekološke kože.
Među opremom vozila nalaze se prednja i stražnja LED svjetla, glazbena ploča s USB, MP3 i Bluetooth ulazom te unaprijed snimljenim melodijama.
Daljinski upravljač na frekvenciji 2,4GHz ima tipke za vožnju u svim smjerovima.
Tehničke karakteristike:
- Snaga: 4x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Prijenosnik naprijed, natrag
- Težina vozila: 17 kg
- Maksimalna nosivost 30 kg
- Brzina: 3-5 km/h
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: do 1 sat
- Dimenzije vozila: duljina 98 cm, širina 65 cm, visina 70 cm
- Dimenzije pakiranja: 99 x 56 x 30 cm
Oprema:
- Daljinski upravljač 2,4GHz
- Pjenasta EVA kotači
- Sjedalo od mekane ekološke kože
- Glazbena ploča: USB, MP3, Bluetooth
- Prednja i stražnja LED svjetla
- Sigurnosni pojasevi
- Otvaranje vrata
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| Motor: | 4x45W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 12V 7Ah |
| Boja: | Maskirna |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 99 x 56 x 30 cm |
| Dužina: | 98 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Jačina motora: | 180W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 30 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, MP3 |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| Sigurnosni pojasevi: | 3 točke |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 65 cm |
| težina: | 17 kg |
| Tip vozila: | Auto |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 70 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 4x4 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
