Auto na akumulator Policija GT
Kod: L-4781Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Auto na akumulator Policija GT dizajnirano je s pažnjom na najsitnije detalje koji utječu na pozitivne osjećaje mladog vozača. Izdržljiva i masivna konstrukcija u kombinaciji s visokokvalitetnim materijalima odgovorna je za veliku zabavu kroz mnoge godine i otpornost na oštećenja.
Ovaj dječji automobil na baterije zasigurno će ispuniti očekivanja mladih ljubitelja automobila. Zašto? Treba obratiti pažnju na njegov realističan izgled, motor 2x45W, automatski mjenjač i osvijetljenu kontrolnu ploču, dodatni plus su policijska svjetla na vjetrobranskom staklu.
Tehnički podaci električnog policijskog autića:
Motor: 2x45W
Baterija: 1x12V4,5Ah
Mjenjač: Automatski, 3 brzine
Dimenzije vozila: 112 cm x 57 cm x 31 cm
Brzina: 3-5 km/h
Težina vozila: 13 kg
Maksimalna nosivost vozila: 25 kg
Vrijeme punjenja: 8 sati
Vrijeme vožnje: 1-2 sata
Kočnica: Automatska prilikom puštanja papučice gasa, Hitno zaustavljanje s daljinskim upravljanjem (P)
Oprema električnog policijskog autića:
Sigurnosni pojasevi: ✓
Otvaranje vrata: ✓
Sjedala: Mekana ekološka koža
Kotači: mekani Soft EVA kotači
Daljinski upravljač: 2.4G, trostupanjska kontrola brzine
Svjetla: Prednja LED
Zvuk: Glazbeni panel s MP3, USB
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5907625584487 |
| Motor: | 2x45W |
| Bluetooth: | Ne |
| Motiv: | Policija |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 12V 4,5Ah |
| Boja: | Crna |
| Broj brzina: | 3 |
| Brzina: | 3, 4, 5, 2 |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 112 x 57 x 31 cm |
| Dužina: | 112 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 90W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Maks. visina djeteta: | 110 cm |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 25 kg |
| Namijenjeno: | Za najmanje |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| Sigurnosni pojasevi: | 2 točke |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 68 cm |
| Širina sjedala: | 36 cm |
| težina: | 13 kg |
| Tip vozila: | Auto |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Veličina kola: | 24 cm |
| Visina: | 31 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 2x2 |
| Zvuk starta: | Da |
| Artikl je rasprodan… | |
Elektrické autíčko Policie GT
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
