Veliki plišani medo XXXL Amigo rozi 300 cm
Kod: G-MA300ROZSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Veliki plišani medo je savršen prijedlog za izvanredan poklon. Rođendani, Dan zaljubljenih, Vjenčanja - svaka prilika je prava za darivanje voljene osobe plišanom igračkom. Veliki plišani medvjedi iz kolekcije Amigo osvajaju čak i najtvrđa srca! Medvjedići su idealni maskoti za sve ljubitelje plišanih igračaka.
Veliki plišani medvjed zasigurno će razveseliti i tinejdžericu ili djevojku. Plišanci su prikladan poklon za sve dobne skupine.
Odaberite svoj model iz snova i razveselite nekoga bliskog. Niste sigurni koji model odabrati? Kontaktirajte nas i rado ćemo vam pomoći pri izboru.
- Veličina pakiranja: 60 x 73 x 115 cm
- Težina: 28 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Plisani medvjed |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Ružičasta |
| Dimenzije: | Veliki |
| Materijal: | Pliš |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za djevojku |
| Stanje robe: | Novo |
| težina: | 28 kg |
| Visina: | 300 cm |
| Vrsta životinje: | Plišani medvjed |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Artikl je rasprodan… | |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
