Veliki plišani medo XL Amigo rozi 160 cm
Kod: G-MA160ROZSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Veliki plišani medo je savršen izbor za izniman poklon. Rođendan, Dan zaljubljenih, Vjenčanje - svaka prigoda je prikladna za darovati voljenoj osobi plišanu igračku. Veliki plišani medvjedi iz kolekcije Amigo osvajaju i najtvrđa srca! Medvjedići su savršeni pratitelji za sve ljubitelje plišanih igračaka.
Veliki plišani medvjed sigurno će obradovati i tinejdžericu ili djevojku. Plišanci su prikladan poklon za sve dobne skupine.
Izaberite svoj model iz snova i usrećite voljenu osobu. Niste sigurni koji model odabrati? Kontaktirajte nas, rado ćemo vam pomoći pri odabiru.
- Dimenzije paketa: 37 x 47 x 75 cm
- Težina: 4,5 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Plisani medvjed |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Ružičasta |
| Dimenzije: | Veliki |
| Materijal: | Pliš |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za veću djecu, Za djevojku |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Stanje robe: | Novo |
| težina: | 4,5 kg |
| Visina: | 160 cm |
| Vrsta životinje: | Plišani medvjed |
| Hmotnost: | 4,5 kg |
| Artikl je rasprodan… | |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
