Veliki plišani medo Amigo rozi 130 cm
Kod: G-MA130ROZSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Veliki plišani medo savršena je ideja za izvanredan poklon. Rođendani, Valentinovo, Vjenčanje - svaka prilika je prikladna za darivanje voljene osobe plišanom igračkom. Veliki plišani medvjedi iz kolekcije Amigo omekšat će i najtvrđa srca! Medvjedići su idealni maskoti za sve ljubitelje plišanih igračaka.
Veliki plišani medvjed zasigurno će razveseliti i tinejdžerku ili djevojku. Plišana igračka prikladan je poklon za svaku dobnu skupinu.
Odaberite svoj omiljeni model i usrećite nekoga bliskog. Niste sigurni koji model odabrati? Kontaktirajte nas, rado ćemo vam pomoći u izboru.
- Veličina pakiranja: 33 x 43 x 55 cm
- Težina: 2,5 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Plisani medvjed |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Ružičasta |
| Dimenzije: | Veliki |
| Materijal: | Pliš |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za veću djecu, Za djevojku |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Stanje robe: | Novo |
| težina: | 2,5 kg |
| Visina: | 130 cm |
| Vrsta životinje: | Plišani medvjed |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Artikl je rasprodan… | |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
