Terenski automobil na daljinsko upravljanje Crawler Monster 1:18 srebrno - Rabljeno - R-ZRC.699-100.SR
Kod: SLEVA1493Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Terensko vozilo izrađeno je u mjerilu 1:18. Vozilo ima pogon na sva četiri kotača. Daljinski upravljač radi na frekvenciji od 2,4 GHz. Konstrukcija vozila otporna je na udarce i padove te osigurava bolje performanse vozila tijekom vožnje.
- Igračka je namijenjena djeci od 6 godina.
- Vozilo se napaja baterijom 4,8V 700mAh koja je uključena u pakiranje.
- Daljinski upravljač napaja se s tri AA baterije koje nisu uključene u pakiranje.
Tehnički parametri:
- Mjerilo: 1:18
- Domet daljinskog upravljača: 40 metara
- Frekvencija daljinskog upravljača: 2,4 GHz
- Vrijeme vožnje: 20 minuta
- Vrijeme punjenja: 90 minuta
Sadržaj pakiranja:
- Autić
- Daljinski upravljač
- Baterija 4,8V 700mAh
- USB kabel za punjenje
Dimenzije:
- Vozilo: 26,5 x 16 x 14 cm
- Pakiranje: 32,5 x 18 x 22,5 cm
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan normalnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Autići na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Model: | Terenac |
| Boja: | Srebrna |
| Domet daljinskog upravljača: | 40 metara |
| Dužina: | 26,5 cm |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Materijal: | Plastika, Metal |
| Mjerilo: | 1:18 |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Potrebne baterije: | 3 x AA |
| Preporučeno doba: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Daljinsko upravljanje, Punjač, Auto |
| Stanje robe: | Korišteni |
| Širina: | 14 cm |
| težina: | 1,5 kg |
| Visina: | 16 cm |
| Vrijeme punjenja: | 90 minuta |
| Značajke: | 4x4 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
