Motor na akumulator policije GTM5588-A rozi
Kod: L-8548Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Od sada, vaše dijete može imati vlastiti motor. Ispunite san svog mališana kupnjom udobnog električnog motora GTM5588-A u policijskoj verziji. Razvijajte sada strast svog djeteta, koju ćete moći dijeliti u budućnosti i zajedno osvajati široke ceste. Neka osjeti radost i slobodu vožnje dvokolnim vozilom samostalno.
Dječji električni motor izgleda kao pravi motocikl – s razlikom da je veličina prilagođena djetetovoj veličini. Čvrsta konstrukcija od visokokvalitetnih materijala jamči dugotrajnu zabavu tijekom mnogo godina. Električni dječji motor GTM5588-A dizajniran je u modernom stilu, koji će zadovoljiti ukus ne samo najmlađih ljubitelja automobilskih igračaka, već i njihovih roditelja. Motor je detaljno izrađen, a elementi koji imitiraju stvarne dijelove učinit će da se vaše dijete osjeća kao na pravom motociklu.
Motor je namijenjen za svu djecu u dobi od 18 do 36 mjeseci, no pod vašim nadzorom mogu ga koristiti i mlađi trkači. Vozilo na baterije koje se prikazuje ima CE certifikat, a njegova montaža je vrlo jednostavna i kratka - trebat će vam oko 30 minuta.
Tehničke karakteristike:
- Motor: 1x45W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Mjenjač: 2 brzine (naprijed/nazad)
- Dimenzije motora: 73 x 39 x 50 cm
- Maks. brzina: 3 km/h
- Maks. nosivost: 20 kg
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: do 1 sat
- Kočnica: automatska nakon puštanja papučice gasa
- Sjedalo: plastično
- Kotači: plastični s gumenim rubom
- Svjetla: prednja LED rasvjeta
- Glazbeni panel: integrirane melodije
- Dimenzije pakiranja: 62 x 33 x 35 cm
- Težina vozila: 20 kg
- Težina pakiranja: 5,7 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječja vozila |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903802459357 |
| Motor: | 1x45W |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Ružičasta |
| Broj brzina: | 2 |
| Brzina: | 3 |
| Dužina: | 73 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 45W |
| Kapacitet sjedala: | 1 |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 20 kg |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za najmanje |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Širina: | 39 cm |
| težina: | 5 kg |
| Visina: | 50 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 - 12 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Plastična kola s gumenim rubom |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
