Go-kart na akumulator 2x100W bijeli
Kod: L-5200Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni go-kart opremljen je s dva motora snage 100W i dva akumulatora kapaciteta 12V 7Ah. Go-kart ima funkciju driftanja, stoga su stražnji kotači plastični, a prednji su izrađeni od EVA pjene.
Go-kart postiže brzinu do 18 km/h i maksimalna nosivost je 70 kg, što ga čini prikladnim i za stariju djecu. Vozilo ima plastično sjedalo i sigurnosne pojaseve, koji osiguravaju sigurnu vožnju vašeg djeteta.
- U paketu je uključeno punjač i akumulator.
Tehnički podaci:
- Akumulator: 2x12V 7Ah
- Snaga motora: 2x100W
- Nosivost: 70 kg
- Brzina: 15-18 km/h
- Dimenzije vozila: 110 x 77 x 54 cm
- Vrijeme vožnje: do 60 minuta
- Vrijeme punjenja: 8 sati
Specifikacije:
- Funkcija driftanja
- Plastično sjedalo
- Prednji kotači od EVA materijala
- Stražnji plastični kotači
- Sigurnosni pojasevi
- Predinstalirane melodije
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječja vozila |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5908275990352 |
| Motor: | 2x100W |
| Bluetooth: | Ne |
| Baterije: | 2x12V 7Ah |
| Boja: | Bijela |
| Brzina: | 15, 16, 17, 18 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 119 x 61 x 34 cm |
| Dužina: | 110 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Ne |
| Glatki start: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 200W |
| Lakirano: | Ne |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 70 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za veću djecu |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Funkcija driftanja |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Sigurnosni pojasevi: | Da |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 77 cm |
| težina: | 21 kg |
| Tip vozila: | Go-kart |
| Visina: | 54 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA, Plastična |
| Vučni pogon: | 2x2 |
| Značajke: | Funkcije driftanja |
| Zvuk starta: | Ne |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
