Garaža na više katova s autićima i liftom, 5 katova - Rabljeno - MT1105
Kod: SLEVA1495Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Otkrijte svijet pun avanture i zabave s ovim parkiralištem na kat, koje će oduševiti svakog malog vozača. Šareno parkiralište za autiće nudi nekoliko katova za parkiranje, funkcionalni lift za automobile, servisnu zonu i prostor za točenje goriva. Uključena je i podloga za igru s cestom, koja će djeci omogućiti stvaranje realističnih prometnih situacija i potaknuti njihovu maštu.
Parkiralište je dizajnirano tako da bude pregledno i lako upravljivo – lift jednostavno premješta autić između katova, dok se spiralni spustovi brinu za brzi izlaz prema dolje. Zahvaljujući brojnim parkirnim mjestima, u njega stane cijela kolekcija autića.
Specifikacija:
- Broj katova: 5
- Funkcije: dizalo, spiralni spustovi, servisna stanica, benzinska stanica
- Uključeno u paket: autići, podloga za igru sa cestom
- Dob: 3+
Sadržaj paketa:
- Višespratno parkiralište
- Set autića
- Podložka na hraní s potiskem silnice
- Doplnky k parkovišti
Dimenzije:
- Parkoviště: 42 x 24 x 38 cm
- Balení: 48 x 11,5 x 26,5 cm
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Garaže i parkirališta |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Bijela, Plava, Ružičasta |
| Broj katova: | 5 |
| Dob: | 3+ |
| Dužina: | 42 cm |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Potrebne baterije: | 4x 1,5V AA |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Sadržaj paketa: | Autići |
| Stanje robe: | Korišteni |
| Širina: | 24 cm |
| Visina: | 38 cm |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
