Dječji sklopivi romobil s kotačima koji svijetle ljubičasti - Rabljeno - J-SP0786 FI
Kod: SLEVA1392Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Sklopni, lagani romobil sa svjetlećim kotačima idealan je za svu djecu koja vole kretanje i aktivnosti na otvorenom. Zahvaljujući sklopivoj konstrukciji, romobil se lako prenosi i skladišti, što ga čini idealnim alatom za vožnju u parku, na biciklističkim stazama i tijekom ljetnih izleta.
Značajke:
- Protuklizna platforma za stajanje
- Podesiva visina upravljača
- Kočnica stražnjeg kotača
- Izdržljivi okvir izrađen od aluminija i čelika
- Svjetleći kotači
Dimenzije:
- Duljina: 70 cm
- Širina i duljina gazišta: 10 x 32 cm
- Širina upravljača: 33 cm
- Podesiva visina upravljača: 62/77/88 cm
- Promjer kotača: 12 cm
- Maksimalno opterećenje: 50 kg
- Težina: 2 kg
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječji romobili |
|---|---|
| Boja: | Ljubičasta |
| Broj kola: | 2 |
| Dimenzije paketa: | 66 x 25,5 x 10 cm |
| Dužina: | 70 cm |
| Materijal: | Plastika, Aluminij, Čelik |
| Max. nosivost: | 50 kg |
| Namijenjeno: | Za djevojčice |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 6, 7, 8, 9 |
| Stanje robe: | Korišteno |
| Tip vozila: | Romobil |
| Značajke: | S nožnom kočnicom, Podesiva veličina upravljača, S postoljem |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
