Dječji šator za igru s tunelom i bazenom Svemir + torba za nošenje 485 cm - Otpakirano - MT1163
Kod: SLEVA1517Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pretvorite dječju sobu ili vrt u pustolovni svijet s dječjim šatorom s tunelom i bazenom. Šareni svemirski motiv potaknut će maštu i razigranost, dok će prostrani dizajn djeci pružiti sate aktivne zabave.
Specifikacija:
- Dimenzije kompleta: 485 × 120 × 90 cm
- Dimenzije pakiranja: 45 × 45 cm (praktična prijenosna torbica)
- Motiv: svemir, rakete, astronauti
- Prikladno za: djecu od 3 godine
- Brzo postavljanje i sklapanje zahvaljujući fleksibilnoj konstrukciji
Sadržaj pakiranja:
- Kućica – koliba
- Igraći bazen (suhi bazen)
- Spojni tunel
- Prijenosna torbica na patentni zatvarač s ručkama
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječji šatori |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Plava |
| Dob: | 3+ |
| Dužina: | 485 cm |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6, 7, 1, 2 |
| Stanje robe: | Raspakirano |
| Širina: | 120 cm |
| Visina: | 90 cm |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
