Dječji električni traktor s ralicom i prikolicom žuti - Raspakirano - L-13564
Kod: SLEVA1507Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni traktor se zahvaljujući svojoj konstrukciji i velikim kotačima prilagođava ne samo učvršćenom terenu. Traktor ima dva motora ukupne snage 90W. Upravljanje je vrlo jednostavno, samo pritisnite papučicu gasa i možete krenuti na teren. Nakon što se noga spusti s papučice gasa, traktor se automatski zaustavlja. Vožnju će zasigurno uljepšati glazba koju zahvaljujući MP3 i USB ulazima možete sami pustiti.
<Traktor se može upravljati pomoću daljinskog upravljača koji radi na frekvenciji 2,4 GHz.
Tehnički parametri:
- Motor: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Brzina: 3 - 3,5 km/h
- Nosivost: 30 kg
- Vrijeme punjenja: 8h
- Vrijeme vožnje: do 60 min
- Dimenzije: 163 x 52 x 57 cm
- Dimenzije pakiranja: 99 x 48 x 42 cm
- Težina: 14 kg
- Model: BW-X002A
Značajke:
- Prednja LED rasvjeta
- Daljinski upravljač
- Plastični kotači s gumenim rubom
- Glazbena ploča s MP3 i USB
- Sjedalo od meke ekološke kože
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Motor: | 2x45W |
| Baterije: | 12V 4,5Ah |
| Boja: | Žuta |
| Brzina: | 3, 4 |
| Dimenzije paketa: | 99 x 48 x 42 cm |
| Dužina: | 163 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Jačina motora: | 90W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Napon baterije: | 12V |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Raspakirano |
| Širina: | 52 cm |
| težina: | 14 kg |
| Tip vozila: | Traktor |
| Visina: | 57 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Plastična kola s gumenim rubom |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
