Dječji električni traktor s prikolicom zeleni - Raspakirano - R-PA.TR1908T.ZIE
Kod: SLEVA1508Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni traktor s prikolicom, koji je jednostavan za upravljanje i stabilan. S vožnjom se mogu nositi i najmanji. Traktor je izrađen od najkvalitetnijeg plastičnog materijala u modernom stilu i zadovoljit će ukuse najmlađih automobilskih entuzijasta. Djeca za njegovim volanom mogu se igrati farmera i tko zna što sve s njim smisle.
Igračka preporučena od strane proizvođača od 3 godine. Ima certifikat CE.
Specifikacije
Motor: 1 x 25 W
Baterija: 6V / 4,5Ah
Kotači: plastični
- prednji: 15 x 7 cm
- stražnji: 20 x 9 cm
- prikolica: 15 x 7 cm
Pogonsko: naprijed / natrag
Oprema:
Prikolica
- duljina: 33 cm
- širina: 40 cm
visina: 23 cm
Sjedalo: 15x15x7 cm
Dimenzije
Veličina traktora s prikolicom
duljina 112 cm
širina 40 cm
visina 43 cm
Težina vozila: 5,6 kg
Veličina pakiranja: 71 cm x 41,5 cm x 37 cm
Težina pakiranja: 7 kg
Maksimalno opterećenje: 25 kg
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktori na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | PA.TR1908T.ZIE |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | zelena |
| Brzina: | 3 |
| Jačina motora: | 25W |
| Napon baterije: | 6V |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Stanje robe: | Rozbaleno, použito |
| Tip vozila: | Traktor |
| Vrsta kola: | Plastična |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
