Dječji električni traktor s prikolicom 24V Blast 2x200W crveni - Nekompletan - S-BLT206-24V-RED
Kod: SLEVA1373Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni traktor BLT s ultra snažnim električnim motorom 2x200W i velikim EVA pjenastim kotačima lako će savladati i neravan teren.
Među bogatom opremom nalazi se kožni sic s pojasima, glazbeni panel i prednja i stražnja LED svjetla.
Daljinski upravljač 2,4 GHz opremljen je tipkama s tri brzine i sigurnosnim gumbom Stop koji odmah zaustavlja vozilo i gasi sve njegove funkcije.
Tehnički parametri:
- Snaga 2x200W
- Baterija 24V 7Ah
- 3 brzine
- Dimenzije vozila 188 x 81 x 104 cm
- Brzina 3-9 km/h
- Težina vozila 28 kg
- Nosivost 30 kg
- Vrijeme punjenja 8 sati
- Vrijeme vožnje 1-2 sata
- Automatska kočnica nakon puštanja noge s papučice gasa
Oprema:
- Sigurnosni pojasevi
- Sjedalo od meke ekološke kože
- Daljinsko upravljanje 2,4GHz
- Prednja i stražnja LED svjetla
- Glazbeni panel: USB ulaz, Bluetooth
- Gumbi s melodijama i sirenom na upravljaču
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan normalnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktori na akumulator |
|---|---|
| Motor: | 2x200W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Ne |
| Baterije: | 24V 7Ah |
| Boja: | Crvena |
| Broj brzina: | 3 |
| Brzina: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 130 x 75 x 50 cm |
| Dužina: | 188 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 400W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 30 kg |
| Mijenjanje brzina: | Da |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Napon baterije: | 24V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, S prikolicom |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 6 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | Da |
| Stanje robe: | Nekompletní |
| Širina: | 81 cm |
| težina: | 28 kg |
| Tip vozila: | Traktor |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 104 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 - 10 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 120 minuta |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 2x2 |
| Zvuk starta: | Da |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
