Dječji električni četverocikl Storm crni - Otpakirano - S-JJ320-BLACK
Kod: SLEVA1509Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dječji električni quad Storm prikladan je za djecu od 1,5 do 3 godine starosti, a maksimalna nosivost mu je 20 kg. Ima udobno oblikovano sjedalo, široke kotače te zvučne i svjetlosne efekte. Glazbeni panel opremljen je AUX, USB ulazom i unaprijed snimljenim melodijama. Dijete će si prednjim LED svjetlima osvijetliti put.
Tehnički parametri:
- Snaga 1x35W
- Baterija 6V 4Ah
- Kotači 19 x 8 cm
- Vožnja naprijed
- Sjedalo 30 x 14 cm
- Duljina vozila 68 cm
- Širina vozila 43 cm
- Visina vozila 41 cm
- Težina vozila 5 kg
- Maksimalna nosivost 20 kg
Oprema:
- Plastični kotači
- Prednja LED svjetla
- Glazbeni panel: AUX, USB ulaz
- Unaprijed snimljene melodije
Fotografije i videozapisi prikazani uz proizvod mogu se razlikovati. Sve specifikacije navedene su u parametrima proizvoda.
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Quadovi na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 8595724000051 |
| Motor: | 1x35W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Da |
| Baterije: | 6V 4Ah |
| Boja: | Crna |
| Broj brzina: | 1 |
| Brzina: | 2, 1 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 69 x 44 x 31 cm |
| Dužina: | 68 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Ne |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 25W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 20 kg |
| Mijenjanje brzina: | Ne |
| Namijenjeno: | Za djevojčice, Za najmanje |
| Napon baterije: | 6V |
| Oprema u autu: | MP3 |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Ne |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt |
| Preporučeno doba: | 3, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Nové, Rozbaleno |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sjedala: | 14 cm |
| Širina upravljača: | 14 cm |
| težina: | 5 kg |
| Tip vozila: | Quad |
| Truba: | Ne |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 41 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 - 10 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Plastična kola s gumenim rubom |
| Vučni pogon: | 2x1 |
| Zvuk starta: | Ne |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
