Dječji električni četverocikl GTS1155 žuti - Raspakirano
Kod: SLEVA1556Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Električni četverokotač za djecu opremljen je motorom snage 35W i širokim EVA pjenastim kotačima. Oprema uključuje glazbenu ploču. Četverokotač ima prednja svjetla, a njegova nosivost je do 20 kg.
Tehnički parametri:
- Snaga: 35W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Duljina vozila: 69 cm
- Širina vozila: 40 cm
- Visina vozila: 43,5 cm
- Težina: 5 kg
- Brzina: 1,5 - 2 km/h
- Maksimalna nosivost: 20 kg
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: do 60 min
Oprema četverokuta:
- Mekani pjenasti kotači EVA
- Glazbena ploča
- Prednje osvjetljenje
- Plastično sjedalo
Bez daljinskog upravljanja.
Napomena:
Vijek trajanja baterija i akumulatora, koji mogu biti dio proizvoda, određen je na šest mjeseci, jer se radi o potrošnom materijalu koji je podložan svakodnevnom trošenju.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Quadovi na akumulator |
|---|---|
| Motor: | 35W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Ne |
| Baterije: | 6V 4,5Ah |
| Boja: | Žuta |
| Broj brzina: | 1 |
| Brzina: | 2, 1 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 65 x 34 x 30 cm |
| Dužina: | 69 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Ne |
| Jačina motora: | 35W |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Max. nosivost: | 20 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Napon baterije: | 6V |
| Otvaranje haube: | Ne |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Ne |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Raspakirano |
| Širina: | 40 cm |
| težina: | 5 kg |
| Tip vozila: | Quad |
| USB ulaz: | Ne |
| Visina: | 43,5 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak do 60 minuta |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
