Dječji benzinski četverocikl RENEGADE HIPERFECT 110CC plavi
Kod: R-PSP.ATV-3C.NIEDetaljan opis proizvoda
Dječji benzinski quad RENEGADE HIPERFECT 110CC opremljen je jednocilindričnim četverotaktnim motorom i širokim pneumatskim gumama. Vozilo je opremljeno spremnikom zapremine 2,5 litre.
Oprema uključuje vodootporno sjedalo, prednja i stražnja svjetla i disk kočnice. Quad omogućava vožnju u svim smjerovima i nosivost je do 85 kg.
Tehnički parametri:
- Pogonski sklop: lanac
- Baterija: 12V 4Ah
- Brzina do 50 km/h
- E-START sustav (električno paljenje)
- Ovjes: 2 x prednji amortizeri, stražnji amortizer
- Sekvencijski mjenjač (brzina naprijed, neutral, rikverc)
- Dimenzije vozila: 123 x 80 x 73 cm (d x š x v)
- Kotači: 14" x 5-6"
- Sjedalo: 41 x 19 cm
- Težina: 73 kg
- Maksimalna nosivost: 85 kg
Motor:
- Zapremina 110 cm³
- Jedan cilindar
- Hlađen zrakom
- Četverotaktni
- Motor s reverznim hodom
Oprema:
- Robustan, izdržljiv okvir obložen prahom
- Visokokvalitetna plastika
- Konusni zračni filtar
- Pločica s brojem motora i serijskim brojem
- Ključno pokretanje
- Sigurnosni STOP kabel
- Gume na napuhavanje
- Prednja i stražnja disk kočnica
- Vodootporno sjedalo
- Prednja i stražnja svjetla
- Prednja svjetla za parkiranje i kratka svjetla
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Benzinska vozila |
|---|---|
| EAN: | 5903864985443 |
| Motor: | Čtyřtaktní, Jednocilindarski |
| Baterije: | 12V 4Ah |
| Boja: | Plava |
| Brzina: | 50 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 115 x 71 x 56 cm |
| Dužina: | 123 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Kočnice: | Disk |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Vodootporan |
| Max. nosivost: | 85 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za veću djecu |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Da |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak |
| Preporučeno doba: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 80 cm |
| težina: | 73 kg |
| Tip vozila: | Quad |
| Truba: | Ne |
| Veličina kola: | 14" |
| Visina: | 73 cm |
| Volumen motora: | 110 cm³ |
| Volumen spremnika: | 2,5l |
| Vrsta kola: | Kola na napuhavanje |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
