Dječji benzinski četverocikl RamiGO MONSTER 200CC crno-bijeli
Kod: R-PSP.ATV013.CZDetaljan opis proizvoda
Benzinski quad RamiGO MONSTER 200CC idealan je izbor za sve koji traže snažnu i izdržljivu mašinu za vožnju po terenu. Robusna konstrukcija s okvirima lakiranim prahom i pojačanim stražnjim ovjesom osigurava dug vijek trajanja čak i pri zahtjevnoj uporabi.
Snažan jednovalni četverotaktni motor zapremine 200 cm³ nudi dovoljno snage i maksimalnu brzinu do 80 km/h. Automatski mjenjač s mogućnošću vožnje naprijed, neutralnog i rikverc hoda olakšava upravljanje čak i manje iskusnim vozačima. Udobnost tijekom vožnje osigurava podesivi hidraulični ovjes i meko vodootporno sjedalo od izdržljivog materijala. Četverocikl je opremljen preglednim zaslonom s pokazateljima brzine, okretaja, goriva i uključenog stupnja prijenosa, a tu su i prednja i stražnja rasvjeta te električno pokretanje.
Tehnički parametri:
- Motor: 200 cm³, jednovalni, četverotaktni, zračno hlađen
- Broj motora: 1
- Baterija: 12V 10Ah
- Maksimalna brzina: do 80 km/h
- Mjenjač: automatski (naprijed, neutralni, rikverc)
- Pokretanje: električno + nožni starter
- Pogonski sklop: lanac
- Kočnice: stražnja hidraulična disk, prednja bubanj
- Ovjes: prednji 2x hidraulični amortizer s podešavanjem, stražnji hidraulični amortizer s podešavanjem
- Gume: na napuhavanje
- Maksimalna nosivost: 150 kg
- Masa vozila: 170 kg
- Masa pakiranja: 195 kg
Dimenzije:
- Vozilo: 172 x 110 x 115 cm (d x š x v)
- Pakiranje: 145 x 85 x 75 cm
- Sjedalo: 53 x 21 cm
- Gume: prednje 23x7-10, stražnje 22x10-10
- Udaljenost od tla: 35 cm
Značajke:
- Izdržljiv okvir s praškastim premazom
- Ojačana stražnja ruka
- Automatski mjenjač s mogućnošću hoda unatrag
- Hidraulični ovjes s podešavanjem
- Napuhani kotači s grubim uzorkom
- Vodootporno mekano sjedalo
- Jasan zaslon s indikatorima (brzina, okretaji, gorivo, stupanj prijenosa, svjetla)
- Prednje i stražnje osvjetljenje
- Rog
- Električni start i kickstarter
- Paket uključuje set za sastavljanje i upute.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Benzinska vozila |
|---|---|
| EAN: | 5903864983821 |
| Motor: | Čtyřtaktní, Jednocilindarski |
| Baterije: | 12V 10Ah |
| Boja: | Bijela, Crna |
| Brzina: | 80 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 145 x 85 x 75 cm |
| Dužina: | 172 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Kočnice: | Disk, Bubnjevi |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Vodootporan |
| Max. nosivost: | 150 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za veću djecu |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 110 cm |
| težina: | 170 kg |
| Tip vozila: | Quad |
| Truba: | Da |
| Visina: | 115 cm |
| Volumen motora: | 200 cm³ |
| Vrsta kola: | Kola na napuhavanje |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
