Dječji benzinski četverocikl RamiGO DISCOVERER 125CC crno-žuti
Kod: R-PSP.ATV009.8.ZOLDetaljan opis proizvoda
Benzinski quad RamiGO DISCOVERER 125CC predstavlja idealnu kombinaciju snage, upravljivosti i sigurnosti za rekreativnu i terensku vožnju. Izdržljiva konstrukcija s okvirom obloženim prahom i pojačanim stražnjim krakom osigurava pouzdanost čak i pri zahtjevnijoj uporabi.
Jednocilindrični četverotaktni motor zapremine 125 cm³ pruža dovoljnu snagu i maksimalnu brzinu do 60 km/h. Zahvaljujući automatskom mjenjaču s rikvercom, upravljanje je jednostavno i intuitivno. Quad je dodatno opremljen sigurnosnom kočnicom koja trenutno isključuje motor kada se odvoji. Udobnost osigurava podesivi ovjes i meko vodootporno sjedalo, dok pregledni zaslon nudi sve važne informacije tijekom vožnje.
Tehnički parametri:
- Motor: 125 cm³, jednocilindrični, četverotaktni, zračno hlađen
- Broj motora: 1
- Baterija: 12V 4Ah
- Maksimalna brzina: do 60 km/h
- Mjenjač: automatski (naprijed, neutralni, rikverc)
- Pokretanje: električno
- Pogonski sklop: lanac
- Kočnice: stražnje disk, prednje bubanj
- Ovjes: prednji 2x amortizer s podešavanjem, stražnji amortizer s podešavanjem
- Gume: na napuhavanje
- Maksimalna nosivost: 85 kg
- Težina vozila: 105 kg
- Težina pakiranja: 115 kg
Dimenzije:
- Vozilo: 160 x 105 x 98 cm (d x š x v)
- Pakiranje: 145 x 83 x 63 cm
- Sjedalo: 53 x 22 cm
- Kotači: prednji 19x7-8, stražnji 18x9.5-8
- Udaljenost od tla: 26 cm
Značajke:
- Izdržljiv okvir s praškastim premazom
- Ojačana stražnja ruka
- Automatski mjenjač s mogućnošću hoda unatrag
- Sigurnosni prekidač (STOP sustav)
- Napuhani kotači s grubim uzorkom
- Podesivi ovjes
- Vodootporno sjedalo izrađeno od izdržljivog materijala
- Jasan prikaz (brzina, okretaji, gorivo, stupnjevi prijenosa, svjetla)
- Prednja svjetla u tri načina rada, stražnje svjetlo pri kočenju
- Električni start
- Paket uključuje set za sastavljanje i upute.
Tehnički parametri se mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave. Prikazane slike služe samo u ilustrativne svrhe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Benzinska vozila |
|---|---|
| EAN: | 5903864983753 |
| Motor: | Čtyřtaktní, Jednocilindarski |
| Baterije: | 12V 4Ah |
| Boja: | Žuta, Crna |
| Brzina: | 60 |
| Daljinsko upravljanje: | Ne |
| Dimenzije paketa: | 145 x 83 x 63 cm |
| Dužina: | 160 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja, Stražnja |
| Glazbena ploča: | Ne |
| Kapacitet sjedala: | Jedno mjesto |
| Kočnice: | Disk, Bubnjevi |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Materijal sjedala: | Vodootporan |
| Max. nosivost: | 85 kg |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za veću djecu |
| Otvaranje vrata: | Ne |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Ne |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Sigurnosni pojasevi: | Ne |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 105 cm |
| težina: | 105 kg |
| Tip vozila: | Quad |
| Truba: | Ne |
| Visina: | 98 cm |
| Volumen motora: | 125 cm³ |
| Vrsta kola: | Kola na napuhavanje |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
