Dječja puška na pjenu s rotirajućom metom
Kod: L-5078Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Igračke koje oponašaju oružje često su dio dječačkih igara. Predstavljeni dječji automatski pištolj na pjenaste metke zasigurno će zabaviti mlade dječake satima i omogućiti im da organiziraju mnoge zanimljive igre, koje proizlaze iz njihove mašte.
Dječji automatski pištolj izrađen je od certificiranog materijala - plastike. Njegova struktura podsjeća na pravo oružje, ali je vrlo siguran - nema oštre rubove ni dijelove.
Set sadrži:
- Automatski pištolj
- 20 pjenastih metaka
- Meta
Za aktivaciju pištolja, umetnite odgovarajuće baterije (3 x "AA", koje nisu uključene u set), umetnite spremnik, prebacite prekidač na "ON" i spremni ste. Možete započeti zabavu. Oružje je namijenjeno djeci starijoj od 8 godina.
Dimenzije:
- Automatski pištolj: 45 cm x 28 cm x 7 cm
- Promjer mete: 25 cm
- Pakiranje: 51 cm x 33 cm x 10 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječji pištolji i oružje |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5907625589277 |
| Baterije: | 3 x AA |
| Boja: | Plava, Narančasta, Siva |
| Dimenzije paketa: | 51 x 33 x 10 cm |
| Dodaci: | Meta, Naboj |
| Dužina: | 45 cm |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Potrebne baterije: | AA |
| Preporučeno doba: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 7 cm |
| težina: | 2 kg |
| Visina: | 28 cm |
| Vrsta: | Pištolj na pjenu, Strojnica |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
