Dino Tiranosaurus rex na baterije zeleni
Kod: L-1396Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dino Tiranosaurus rex na baterije zeleni je izvrsna replika dinosaura koji su živjeli prije milijuna godina. Pritiskom na gumb, dinosaur se može kretati naprijed i nazad, uz svjetlosne i zvučne efekte. Proizvod je zapakiran u kutiju, što ga čini idealnim poklonom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Figurice |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 1818911314593 |
| Motiv: | Dinosauri |
| Boja: | zelena |
| Dužina: | 45 cm |
| Materijal: | Plastika |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice |
| Potrebne baterije: | 3 x AA |
| Stanje robe: | Novo |
| težina: | 0,89 kg |
| Visina: | 23 cm |
| Vrsta: | Figurica dinosaura |
| Vrsta životinje: | Dinosaur |
| Vrste dinosaura: | Tyrannosaurus Rex |
| Značajke: | Zvučni efekti, Svjetlosni efekti |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
