Auto na daljinsko upravljanje R/C Monster 4x4 narančasto
Kod: L-9088Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Auto na daljinsko upravljanje s pogonom na sva četiri kotača. Konstrukcija vozila otporna je na udarce i padove, omogućujući bolje performanse tijekom vožnje. Mekani gumeni kotači jamče visoku adheziju automobila na različite površine.
Specifikacije:
- Boja: crna, narančasta, bijela, plava
- Materijal: metal, guma, plastika
- Mjerilo 1:6
- Pogon 4x4
- Baterija 7,4V 1200 mAh
- Frekvencija 2,4Ghz
- Vrijeme vožnje 25-30 minuta
- Vrijeme punjenja 2-3 sata
- Napajanje daljinskog upravljača 2x AA 1,5V baterije
- Dob djeteta 6+
- Promjer kotača 13,5 cm
Set sadrži:
- Terensko auto na daljinsko upravljanje
- Daljinski upravljač
- Baterija 7,4V
- USB punjač
Dimenzije:
- Auto na daljinsko upravljanje 57 x 32,5 x 30 cm
- Daljinski upravljač 19 x 16 x 7 cm
- Dimenzije pakiranja 65 x 40 x 33,5 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Autići na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5904204751018 |
| Model: | Terenac |
| Boja: | Narančasta |
| Dužina: | 57 cm |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Materijal: | Plastika |
| Mjerilo: | 1:6 |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Potrebne baterije: | 2 x AA |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Daljinsko upravljanje, Punjač |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 32,5 cm |
| težina: | 1,2 kg |
| Visina: | 30 cm |
| Vrijeme punjenja: | 180 minuta |
| Značajke: | 4x4 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
