Auto na daljinsko upravljanje Off-Road R/C 1:18 40km/h
Kod: L-8427Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Off-road ekspedicije i snaga adrenalina, to je daljinski upravljano vozilo Off-Road 1:18. Ovo vozilo će oduševiti ne samo djecu, već i odrasle. Vozilo postiže brzinu do 40 km/h.
Specifikacije:
- Boja: crna
- Materijal: metal, elektroničke komponente, guma, plastika
- Mjerilo: 1:18
- Baterija: 7,4V 850 mAh (uključena u paket)
- Frekvencija: 2,4GHz
- Domet daljinskog upravljanja: 80 m
- Vrijeme vožnje: 20-25 minuta
- Vrijeme punjenja: oko 120 minuta
- Potrebne baterije: 3 x AA 1,5V
- Brzina: 40 km/h
- Težina proizvoda: 880g
Paket sadrži:
- Daljinski upravljani auto
- Daljinski upravljač
- Baterija 7,4V 850 mAh
- Punjač za bateriju
- Naljepnice
Dimenzije:
- Daljinski upravljani auto 28 x 19 x 18 cm
- Daljinski upravljač 15 x 9 x 19 cm
- Dimenzije pakiranja 48 x 25 x 17 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Autići na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 5903802458169 |
| Model: | Terenac |
| Boja: | Crna |
| Domet daljinskog upravljača: | 80 metara |
| Dužina: | 28 cm |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Maks. brzina: | 40 km/h |
| Materijal: | Plastika, Metal |
| Mjerilo: | 1:18 |
| Namijenjeno: | Za dečke |
| Potrebne baterije: | 3 x AA |
| Preporučeno doba: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Daljinsko upravljanje, Punjač |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 18 cm |
| težina: | 0,88 kg |
| Visina: | 19 cm |
| Vrijeme punjenja: | 120 minuta |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
