Auto na akumulator Jeep 4Speed 4x45W bijeli
Kod: S-XB1118-WHITESrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Električno autić Jeep 4Speed 4x45W bijeli ima četiri motora snage 45W i bateriju kapaciteta 12V 10Ah. Autić ima glazbeni panel s unaprijed snimljenim melodijama, ulaze za USB i Bluetooth. Na volanu je smješten truba. Autić je opremljen prednjim LED svjetlima. Autić se pokreće pomoću ključa i čuju se karakteristični zvukovi motora.
Dijete može upravljati autićem potpuno samostalno, ali roditelji mogu intervenirati vožnjom putem daljinskog upravljača. Daljinski upravljač prima frekvenciju 2,4GHz, što znači da nema prekida tijekom vožnje. Opremljen je sigurnosnim gumbom Stop koji odmah zaustavlja vozilo i isključuje sve njegove funkcije.
Sigurnost osiguravaju sigurnosni pojasevi i funkcija automatskog kočenja, koja se aktivira odmah nakon što maknete nogu s papučice gasa. Autić ima lagan start i zaustavljanje, što osigurava ugodnu i nesmetanu vožnju.
Tehničke specifikacije:
- Snaga: 4x45W
- Baterija: 12V 10Ah
- Dimenzije: 123 x 70 x 71 cm
- Maksimalna nosivost: 100 kg
- Brzina: 3-7 km/h (ovisno o opterećenju i terenu)
- Frekvencija daljinskog upravljača: 2,4 GHz
Svojstva:
- Sigurnosni pojasevi
- Otvaranje vrata
- Pokretanje pomoću ključeva
- Daljinsko upravljanje
- 3 brzine na daljinskom upravljaču i sigurnosni gumb STOP
- Plastično sjedalo
- Pjenasti EVA kotači
- Prednja LED svjetla
- Glazbeni panel: USB i Bluetooth
Dodatni parametri
| Kategorija: | Auti na akumulator |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | 8595724000310 |
| Motor: | 4x45W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Ne |
| Baterije: | 12V 10Ah |
| Boja: | Bijela |
| Broj brzina: | 3 |
| Brzina: | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Daljinsko upravljanje: | Da |
| Dimenzije paketa: | 114 x 62 x 38 cm |
| Dužina: | 123 cm |
| Funkcionalna LED svjetla: | Prednja |
| Glatki start: | Da |
| Glazbena ploča: | Da |
| Indikator kapaciteta baterije: | Da |
| Integrirana glazba: | Da |
| Jačina motora: | 180W |
| Kapacitet sjedala: | Dva mjesta |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Licence - marka: | Jeep |
| Maks. visina djeteta: | 128 cm |
| Materijal sjedala: | Eko koža |
| Max. nosivost: | 100 kg |
| Mijenjanje brzina: | Da |
| Namijenjeno: | Za dečke, Za djevojčice, Za dvoje djece |
| Napon baterije: | 12V |
| Oprema u autu: | Daljinsko upravljanje, 4x4 |
| Otvaranje haube: | Da |
| Otvaranje vrata: | Da |
| Ovjesna osovina: | Da |
| Paljenje auta ključem: | Da |
| Preporučena površina: | Asfalt, Travnjak, Po terenu |
| Preporučeno doba: | 3, 4, 5, 2 |
| Radio: | Ne |
| Sadržaj paketa: | Baterije, Punjač |
| SD kartica: | Ne |
| Sigurnosni pojasevi: | 3 točke |
| Stanje robe: | Novo |
| Širina: | 70 cm |
| Širina sjedala: | 48 cm |
| težina: | 22 kg |
| Tip vozila: | Auto |
| Truba: | Da |
| USB ulaz: | Da |
| Visina: | 71 cm |
| Vrijeme punjenja: | 8 sati |
| Vrijeme vožnje: | čak 90 min |
| Vrsta kola: | Pjenasta EVA |
| Vučni pogon: | 4x4 |
| Zvuk starta: | Da |
Montáž Elektrické autíčko Jeep 4Speed 4x45W černé
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Mamido Toys je uspješna i brzorastuća tvrtka koja se specijalizirala za kvalitetne dječje igračke i opremu. Posluje u 8 europskih zemalja i neprestano širi svoj doseg. Sa širokim asortimanom proizvoda koji potiču kreativnost i razvoj djece svih dobnih skupina, Mamido Toys sinonim je za sigurnost, inovativnost i kvalitetu.
Tvrtka nudi igračke koje ne samo da zabavljaju, već i obrazuju i razvijaju vještine djece. Od interaktivnih igračaka, preko konstruktora, lutki, RC modela do Montessori pomagala, Mamido Toys u ponudi ima sve što djeca i roditelji mogu poželjeti. Proizvodi su pažljivo testirani, udovoljavaju svim sigurnosnim normama i osmišljeni su kako bi potaknuli djecu na učenje i otkrivanje novih stvari.
Mamido Toys poznat je po svojoj pouzdanosti, dostupnosti i pristupačnosti obiteljima diljem Europe. Tvrtka se neprestano razvija, pri čemu naglasak stavlja na inovativne pristupe i kvalitetnu korisničku službu. Brend Mamido Toys postaje sinonim za igračke koje nisu samo zabavne, već i potiču razvoj ključnih vještina kod djece, kao što su kreativnost, logičko razmišljanje, motorika i socijalna interakcija.
| Proizvodna tvrtka : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
